Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hackovani v Deus-Ex Human Revolution

Pochopili jste hackovani v Deus-Ex Human Revolution?

Ja ne, zatim jsem dve veci hacknul, ale netusim jak. Pokud nekdo pochopil jak na to logicky, tak prosim o vysvetleni.

Jinak ted to vypada na docela logickou ale pomalou hru, nekam se proplizit bez toho, aby me nepratele videli, da pekne zabrat.

---

Edit: Co je na tehle hre otravne uz od zacatku a hned mam prvni vytku, tak klavesy maji svou funkci na kratky a dlouhy stisk. Jenze dlouhy stisk je pomerne dost kratky a ve vysledku pri pouziti stisku klavesy Q mam omracit, ale ja zabiju, protoze jsem klavesu nestiskl dostatecne kratce. Jestli je pri pruchodu hrou nejaky rozdil mezi zabijenim a omracovanim zatim netusim, jsem na zacatku.

Řešení:

Ach jo, ja to snad nedohraju.

Tohle je ta nejnudnejsi hra co jsem kdy hral. Jsem v pasazi na lodi, kde hledam ty vedatory, uz by to melo byt v podstate nekde pred koncem pomalu, ale to je tak neuveritelne zdlouhavy. Nemuzu pritom rict, ze by hra byla blba nebo kdyz jsem nadaval na Far Cry, ze je to furt recyklat toho sameho, to ne. Tohle je jine, ta hra ve svem prubehu diky sve silene zdlouhavosti ztratila atmosferu. Jak mi navic ke konci hry sebrali augmentace, tak ted jsem bezmocnej vuci spouste veci, ktere predtim uz byly ve hre brnkacka a ted si pripadam jako bych byl na uplnem zacatku. Vzdycky ale chci neco udelat a kdyz se pustim do akce, tak skonci neuspechem, ja totiz vzdycky zapomenu, ze ty augmentace nemam a ze jsem to mel resit jinak.

Sice jsem teda hru zatim nedohral, takze hodnoceni se muze zdat predcasne, ale ja jsem si uz svym zaverem jist a abych rekl pravdu, je docela mozne, ze to dnes nebo zitra zabalim a ani to nedohraju.

Deus-Ex Human Revolution nedoporucuju ke hrani, hra je spatna, protoze je strasne nudna a zdlouhava.

Pardon omlouvam se. Ukazalo se, ze muj zaver byl predcasny.

Deus-Ex Human Revolution se ve skutecnosti posouva do prvni petky nejhorsich her, ktere jsem kdy hral. Nereknu vam presne, na kterou pozici zebrizku stupidnich her bych ji zaradil, ale hra je to proste blba.

Jak to bylo zdlouhave, tak najednou se to probudilo do akce, ale jine nez jsem si predstavoval, neslo to hrat, bez youtube bych byl ztraceny a nikdy bych hru nedohral.

https://www.youtube.com/watch?v=9ZAH1SOoIuk

Hned od zacatku. Jako mam k tomu jedine WTF??? To je nejakej Minecraft nebo co tohle to je?

Stupidita nejvetsiho kalibru, silene. A to furt nejsem na konci, ve zbrojnici mi muj novy kamo zanechal spoustu vybaveni, takze mi vsechno bylo naprosto k hovnu. Naboje do brokovnice nemam, naboje do tezke pusky nemam, naboje do pistole zatim nejake mam, ale najednou se jich tam vyrojilo snad tisic, jak to dohrat netusim. Chtel bych napsat, ze mam jen posledni tri naboje do odstrelovacky, ale ta zbran je naprosto k hovnu. Videli jste v nejake hre, ze by clovek dal headshot a nepritele to polechta po vousech a spusti alarm? Ja teda ne, takze odstrelovacku odkladam.

Jeste dam zitra jeden pokus, ale nemyslim, ze tuhle prapodivnou nesmyslnou hru asi nedokoncim.

WTF?

https://www.youtube.com/watch?v=hAgQGxtob4M&list=PLepGqNAEFsRA9K8XOTBtm7J-PDueJbZa9&index=22

okolo 27:50

Normalne se v klidku prospal v tom videu. Co to ma znamenat? Ja vlez do te kryorakve a nasledovala animace, jak dostavam nakladacku od nejake kapitanky?

Sebrali mi komplet augmentaci, po tom co jsem utekl, jsem zpatky dostal pouze 8 augmentacnich bodu, vsechny zbrane, ale naboje, granaty, prasky, susenky, alkohol, vsechno je v prdeli a ze jsem mel nasyslenej plnej inventar. Ta augmentace v pytli me ale boli nejvic.

---

Navic ted mam nepovinej ukol, pripojit porusenou kryorakev zpet na napajeni, jenze at tam beham jak chci, nemam tucha jak. On v tom videu nic takoveho neresi, sakra.

Edit:

https://www.youtube.com/watch?v=ITEOTDcRXYQ&list=PLJA0MNUyOCaHoNj8NaCDj2Ygot-SDpLUj&index=60

1:25

Docela husta schovka, jeste ze ten youtube je. :-)

Ach jo, ja to snad nedohraju.

Tohle je ta nejnudnejsi hra co jsem kdy hral. Jsem v pasazi na lodi, kde hledam ty vedatory, uz by to melo byt v podstate nekde pred koncem pomalu, ale to je tak neuveritelne zdlouhavy. Nemuzu pritom rict, ze by hra byla blba nebo kdyz jsem nadaval na Far Cry, ze je to furt recyklat toho sameho, to ne. Tohle je jine, ta hra ve svem prubehu diky sve silene zdlouhavosti ztratila atmosferu. Jak mi navic ke konci hry sebrali augmentace, tak ted jsem bezmocnej vuci spouste veci, ktere predtim uz byly ve hre brnkacka a ted si pripadam jako bych byl na uplnem zacatku. Vzdycky ale chci neco udelat a kdyz se pustim do akce, tak skonci neuspechem, ja totiz vzdycky zapomenu, ze ty augmentace nemam a ze jsem to mel resit jinak.

Sice jsem teda hru zatim nedohral, takze hodnoceni se muze zdat predcasne, ale ja jsem si uz svym zaverem jist a abych rekl pravdu, je docela mozne, ze to dnes nebo zitra zabalim a ani to nedohraju.

Deus-Ex Human Revolution nedoporucuju ke hrani, hra je spatna, protoze je strasne nudna a zdlouhava.

Pardon omlouvam se. Ukazalo se, ze muj zaver byl predcasny.

Deus-Ex Human Revolution se ve skutecnosti posouva do prvni petky nejhorsich her, ktere jsem kdy hral. Nereknu vam presne, na kterou pozici zebrizku stupidnich her bych ji zaradil, ale hra je to proste blba.

Jak to bylo zdlouhave, tak najednou se to probudilo do akce, ale jine nez jsem si predstavoval, neslo to hrat, bez youtube bych byl ztraceny a nikdy bych hru nedohral.

https://www.youtube.com/watch?v=9ZAH1SOoIuk

Hned od zacatku. Jako mam k tomu jedine WTF??? To je nejakej Minecraft nebo co tohle to je?

Stupidita nejvetsiho kalibru, silene. A to furt nejsem na konci, ve zbrojnici mi muj novy kamo zanechal spoustu vybaveni, takze mi vsechno bylo naprosto k hovnu. Naboje do brokovnice nemam, naboje do tezke pusky nemam, naboje do pistole zatim nejake mam, ale najednou se jich tam vyrojilo snad tisic, jak to dohrat netusim. Chtel bych napsat, ze mam jen posledni tri naboje do odstrelovacky, ale ta zbran je naprosto k hovnu. Videli jste v nejake hre, ze by clovek dal headshot a nepritele to polechta po vousech a spusti alarm? Ja teda ne, takze odstrelovacku odkladam.

Jeste dam zitra jeden pokus, ale nemyslim, ze tuhle prapodivnou nesmyslnou hru asi nedokoncim.