Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bioschock 2 mi pořád padá

Zdravím. Nainstaloval jsem steam verzi druhého Bioshocku, přidal tam češtinu a hrál. Vždy po nějakých 10ti minutách hra spadne. Vím že remaster padá, ale originál by neměl. Díky za pomoc.

Super, takze uz vime, ze mas Windows 10.

Sam jsi nic nezkousel?

Napriklad krome bodu 3 (Catalysty uz jsou minulost) neco z tohoto navodu:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=210917941

--

Pak jsem jeste nasel neco v tom smyslu, ze jit do slozky s ulozenyma pozicema a nechat tam jen tu nejnovejsi a zbytek dat pryc nebo pripadne kdyz to nezabere, tak druhou nejnovejsi a zbytek zase pryc. Ze se u Bioshock 2 muze stat, ze se nejaka ulozena pozice rozbije a kvuli tomu hra neustale pada.