Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Euro Truck Simulator 2 - Steam přihlášení

Zdravím ..chci se zeptat ..ted sem si koupil hru euro truck simulator 2 na steamu ..budou po mně vyžadovat ve hře klíč nebo nebudou ..zatím se mi stahuje..děkujji
Upravena velikost písmen. (L-Core)
Změna předmětu, původně: EURO TRUCK SIMULATOR 2 - STEAM PŘIHLÁŠENÍ (L-Core)

Chapu, ze nechces byt prehlidnut, ale pis nadpisy jako clovek, teda normalni pismena.

Jinak nemej obavu, bude to intuitivni, rekne ti to presne co mas delat, takze urcite nevznikne zadny problem mezi stazenim, instalaci a spustenim hry. :-)