Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA san andreas grafika/nejde to spustit

Dobrý den... Po nainštalovaní tejto hry to v pohode ide len s tým problémom, že grafika je ako negatív alebo ako to nazvať... Proste je akási farebne pokazená až zdvojená. A po nainštalovaní čestiny či slovenčiny to nejde ani spustiť. Po reinštalácii to ide spustit bez čestiny len raz a další krát už nie pričom to bolo po grafickej stránke pokazené aj ten prvý raz. Proste nerozumiem sa do takýchto vecí aby som to vedel spraviť... Nieje to cez steam ale cez CD originál. Už som hladal no problém so nenašiel.

Ďakujem:)

Na Steamu je GTASA ve verzi 3.0. DVD mám 1.00 + patch 1.01

Jak ve W7/64, tak ve W10/64 mám hru z DVD. V obou případech mám nastavenu kompatibilitu na W98/ME, udělej to také.

Pro spouštěcí soubor (zástupce na ploše) nastavit kompatibilitu s Win98/ME

Čeština (na verzi 1.01) funguje.