Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xbox ONE začátečník jak je to s gamepass

Dobrý den,

Zakoupil jsem si herní konzoli xbox one. Dostal jsem k tomu game pass.. a nerozumím těm hrám, když dám store tak tam mám hry třeba za 1500, 2000 kč atp.. ale jak mám v menu HOME GAMEPASS MIXER COMMUNITY STORE... tak v tom game pass mám hry třeba jako fallout 4, nebo PES2019 a jdou rovnou instalovat a není u nich cena..? to jsou jako ty hry zdarma ? Jsem nováček v konzolích a je mi 40 let. Tak někdo mladší určitě bude vědět.

Nazdar.
Ano jsou zdarma do doby dokud pouzivas GamePass.
Takze treba ten fallout 4 (nebo jakou koliv jinou hru v GamePass), muzes stahnout a hrat bez toho, aniz by jsi platil neco navic. Klidne ho muzes odinstalovat a nainstalovat az se ti to bude hodit, treba kvuli nedostatku mista na HDD.
Her, co jsou v GamePas si muzes stahnou kolik ches.
Nekteré jsou komaptibilni i s PC s Windows 10. Osobne GamePass pouzivam uz nejakou dobu, koupil jsem predplatné na rok ve slevach za par euro. Vyslo me to cenove jak zaplatit jednu hru a takle jich mam bezmala 100.

O tom jsem uvažoval, ale měl jsem strach z toho předplatnýho. Ale když jsem to viděl důkladněji, tak vidím, že čtvrtletní předplatné je jen 447 Kč, což je o hodně míň, než kdybych koupil 3 měsíční kupon třeba na Alze za 750 Kč. Takže jsem to vzal, teď za 26 Kč a pak necelý pětikilo, to je super. Děcka můžou pařit.
Díky.