Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rock star sociál club

Aplikace na hraní a zakoupení PC her, nefunguje a zakoupené PC hry ( dosti drahé) mám nyní na nic? Zadání klíče nefunguje...vůbec nic... pomůže někdo?

Ty jsi si fakt kupoval hry pres Rock Star Social Club?

Ja to mel jen u Maxe Payna 3 ze Steamu a po dohrani jsem to zase odinstaloval. Jo, byl to vopruz nez se to rozfungovalo, ale nakonec to nejak slo a Maxe Payna 3 mi to overilo a slo ho hrat. Zkus to odinstalovat, restartovat PC a znovu nainstalovat. Povol to ve Firewallu.