Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CS:GO dodzubane lobby, offilne mode

Uz asi 2-3 tyzdne blbne CS;GO na Steame, nezobrazoval lobby ziadne. Tento problem hlasili tisicky ludi, takze som to neriesil, vedel som, ze problem nie je u mna.
Teraz uz asi 3 den idu sice lobby, ale Steam sa tvari, ze som offline a nepripoji ma k ziadnej lobby. Robi to este niekomu inemu, pripadne vedel by niekto ako na to;o)?
[86852-steam-jpg]

Nechcem to zakriknut, ale od najnovsieho updatu a zemny systemu loby sa mi hra vyrazne lepsie a zacal som dokonca postupovat smerom hore.
Cize za mna zatial super hodnotenie.
Spoluhraci a protivnici su na cca mojej urovni, zacal som vyhraat mapy pravidelne bvam 1-2 v tabulke.
Cheatere som pocas cca 10 kompetitivnych zapasov este nevidel...predtym sa zjavovali pravidelne.
Nikto ma zatial este nedal kickovat lebo zoskupenie hracov je podla noveho kluca cio nahodne a zrazu je cele vyrovnane.
No je to este len tyzden cca, takze uvidime, ci to pojde takto aj dalej.