Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekiro shadow die twice

Ahoj, nedávno jsem si přes Steam koupil hru Sekiro Shadow die twice na pc, bylo tam jasně psáno že hra je na PC, ale když jsem hru spustil a začal hrát, tak místo klasického pc ovládání mi to ukazuje xbox ovladaní což mi už celkem leze na nervy a nevím co stím:) nevím jsetli jsem hloupý já nebo ta hra, děkuji za odpověd:)

Je to port z konzol, takto sa ich sprava viac (tusim to robil aj prvy povodny dark souls). Bud si to metodou pokus-omyl zmenis v nastaveniach, alebo pripojis a gamepad a zmenis to cez neho.

P.S.: dufam, ze tuto hru neobjavi jeden nemenovany ucastnik hernej poradne :)