Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 Herní Mód

Ahoj, ráda bych zaznamenala nějaký úsek ze svého gameplaye, a v počítači mám Windows 10 Game Mod nebo něco takového, které dokáže nahrát např. posledních 30 sekund ze hry, což je super, ale vždycky když se mi to uloží do složky, tak to je nakonec jen černá obrazovka, jen zvuk jde, prosím o pomoc? :D

Hodne lidi pouzivaji na streamovani ze hry OBS Studio, je to hodne komplexni software, mne na moje ukazky staci jednoduchy MSI Afterburner, ktery stejnak mam na mereni teplot. Zaznamenat video to umi take. W10 Game Mod sorry, ale neznam, vim, ze mi nekdo rikal, ze mam nejake herni funkce ve Windows 10 v nastaveni zakazat, ze to zbytecne zere vykon.