Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam přítel

Myslíte že má na to jestli si na steamu cizí člověk někoho přidá má vliv jméno a profilovka? Dík.
Změna kategorie, původně: PC hry (L-Core)

Jak vas? Kdo, koho, co?

Obecne bych to videl tak, ze prunik lidi mezi Facebookem a Steamem neni vetsinovy a teda lide co pridavaji pratele na Facebooku nemusi byt na Steamu. Ikdyz co ja o tom muzu vedet, na Steamu jeden pritel, na Facebooku deset pratel. Vlastne to muze v malem potvrdit tu mou teorii, pritel ze Steamu nevede Facebook a nikdo z pratel na Facebooku nevede Steam.

Facebook - socialni platforma urcena ke sdileni informaci mezi prateli.

Steam - herni platforma pro hrani her.

---

Vidis u Steamu neco o pratelich? Takze asi tak, jiste Steam ma take socialni funkce a moznost mit tam pratele, ale je to jen podruzna funkce, kterou kazdy nevyuzije. U Facebooku jsou pratele hlavni naplni cele platformy. Srovnavat dve diametralne odlisne sluzby moc nedava smysl.