Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Da se na UPlay dostat ke starsi verzi hry?

Zajimalo by me, jestli se na UPlay da dostat ke starsi verzi hry jako to jde na Steamu?

Problem je ten, ze mam AC2 Brotherhood koupene na UPlay zatimco Assassins Creed 2 mam na Steamu.

K oboum hram delal cestinu cesky distributor a ma k ni prava a odmitl pry aktualizovat cestinu na soucasnou verzi hry.

Pokud si teda clovek stahne cestinu na AC2, tak musi na Steamu smaznout nainstalovany AC2 (update 2017) a nahradit ho verzi AC2 (update 2014), kde cestina funguje OK. Na Steam na to existuji na netu navody, ze se pres konzoli pomoci idecek da stahnout starsi verze her.

(Dik L-Coremu za navod.)

Existuje neco takoveho i pro UPlay?

Bohuzel totiz ten Brotherhood mam primo na UPlay. Tak jestli nepujde poresit ta starsi verze, budu muset jit do warezu, kupovat to po druhe nebudu.

---

Jinak teda Assassins Creed 2 velke zklamani, ovladatelnost hry naprosto tragicka, seknul jsem se uz v tutorialu a nedokazu se dostat pres zavod na strechu kostelu, jdu ted zkusit, jestli to pres klavesnici a mys nepujde lepe, protoze pres gamepad fakt totalni tragedie. Nechapu, ze nemohli nechat ovladani jako v jednicce, kterou jsem odehral na gamepadu.

Tak co, nehrali jste to nekdo a nepamatujete se?

Jinak tady se muzete mrknout, jak si pro zmenu designer hry vypujcil Prince of Persia. Takova kopirka a ten clovek co to delal, je na to jeste hrdej, nechapu.

https://www.youtube.com/watch?v=4nPFXrU3M30&list=PLi6xflQlxPD6Tn0_86v3L9L_JiWFOYg1o&index=18

Nicmene potreboval bych vedet, jak to udelat. Je to v case 25:23, vylezt po zdi a skocit, nedari se mi to. :-/

Youtuber to komentoval slovy "zasranej asasin". Ja rikam, zasrana kamera a zasrane ovladani. Neco jako bylo v tom Prince of Persia.

Jestli jsi to nevedel, tak AC je inspirovan Princem of Persia... Prvni AC mel byt pokracovanim PoP, ale pak prisli s ponekud jinym konceptem a udelali z toho novou znacku. I ty katakomby ve dvojce, ktery rikas ze jsou vykradeny z tomb raidera jsou "vykradeny" z PoP sands of time.

Co se toho splhani tyce, tam to snad funguje trivialne "drzis sipku dopredu a k tomu cudl na freerun/parkour". Jen se to obcas moc dobre nechyta prave na ty tramy, takze si muzis hrat s kamerou a chytnout presne spravny uhel.

Ja ti nevim, nechapu, jak jsi to dokazal zahrat na klavesnici. Ta hra ma proste totalne idiotsky ovladani, to se neda, koncim, dal uz nemuzu.

Zvladl jsem ten skok na klavesnici, na gamepadu to bylo bez sance, tam to silene laguje a neda se to, jenze nasledujici scena, stejne video cas 26:05 na klavesnici dat nejde, kamera je tam zasekla a mysi pohybovat nelze a ja se proste na klavesnici nedokazu natocit tim spravnym smerem a udelat ten zpetnej preskok, abych se dostal nahoru.

Zajimavy, ze nekteri lide tady maji kolikrat spoustu kecu, ale kdyz potrebuje clovek poradit neco konkretniho, tak skutek utek.

Znovu jsem to zkousel a proste nejde to na gamepadu dat, kdyz skocim na zed, tak nasledne letim vzdy jinam nez do te strany, kam potrebuju, stejne tak mam na gamepadu velke problemy se zhoupnutim a naslednym odpoutanim se od tyce, proste je to jen na nahodu a ta pasaz je natolik slozita, ze na nahodu to neudelam nikdy.

Zbyva tedy jen klavesnice, ale at delam co delam, tak na klavesnici sice predchozi zminene problemy uplne v pohode, ale pak je tam treba u toho sloupu, jak znazornuje predchozi video, vysplhat kus nahoru a skocit do opacneho smeru a to at zkousim jakekoli klavesove kombinace, tak na klavesnici nejsem schopen udelat.

Opravdu to na klavesnici nikdo nehral a nepamatuje se, jak na to?

?

Dotaz je naopak zrejmy, jak to udelat na klavesnici, kde mam digitalni tlacitka a tudiz si nemohu vybrat smer presne?

Pokud jsi to teda nakonec hral na klavesnici, nepamatujes si to nahodou?

Jak rikam, gamepad mi jde spatne, na tom to nedam.

Na druhou stranu ve spouste her problem s ovladanim nemam, tudiz ano, je treba rict, ze je s to hrou tento problem, aby to bylo znamo pripadnym dalsim hracum.