Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epic klient

Ahoj, rád bych se zeptal jestli tady někdo má klienta epic games a zdali je na jejích klientu možné obchodovat s virtuálními položkami. Diky. Pokud někdo bude vědět.

30% je zakladni sazba. U vetsich her je to 20% i mene. Kdyz se podivas, co vsechno poskytuje, tak to zas tak hrozne neni. Epic bere kolik? 10%? A krom distribuce nenabizi nic, je to jen obycejny prekupnik bez sluzeb navic, ktere Steam poskytuje. Takze vyssi marze pro Steam jde ruku v ruce s mnozstvim sluzeb, ktere poskytuje, tezko to nazvat zlodejinou - zajezd All inclusive je taky drazsi nez zajezd, kde mas v cene jen ubytovani.

Coze 30% je vic nez vyvojar?

Chapes to, ze na Steamu si muze vydat hru kazdej klidne bez jakehokoli prostrednika, nepotrebuje zadneho vydavatele hry a dostane 70% vydelku a Steam si necha pouze 30%. :!:

Zkus si zjistit kolik si berou od vyvojaru vydavatelske domy, klidne si vezmou i 50% a vic procent.

Presne tak.

Nikdo preci nema nic proti Epicu, ze chce take prodavat hry, naopak konkurence je vzdy potrebna a cim vice konkurence, tim lepe. Jenze Epic se snazi konkurenci zabit a zarucit si, ze hru bude mit jenom on a zadna konkurence nebude. Navic cele to je jedna velka trapnost nad trapnost. Kdyby Epic prisel normalne a rekl, hele udelali jsme vlastni obchod se hrama, chceme i nabizet slevy nebo i nejake hry zadarmo, chceme nechat vic penez vyvojarum, atd. Nikdo by nic nenamital, ale oni prisli na trh s tim, ze nekolik let tajne sledovali Steam a ted oni budou neco jako Steam ale mnohem lepsi a jeste nechaji vic penez vyvojarum her. No a vysledek vsichni zname, nabizeji jen trapny spoustec her bez funkci a bez podpory indie vyvojaru, kdy oni si chteji vybirat sami jen ty nejvetsi trituly, ktere se budou dobre prodavat a budou maximalizovat zisky. Proste hnus.

Porad ale trvam na tom, ze existuje spousta her bez nutnosti mit instalovany Epic. Ja ho urcite na svuj PC davat nehodlam a ani jsem se u nich neregistroval, nezajimaji me.