Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s pripojenim na GTA 5 online

Dobrý den, mám již stáhlou hru, příběh taky již v určité fázi, ale když se chci připojit na online, píše mi to,,POZOR
Herní služby v Rockstaru nejsou momentálně k dispozici. Prosím vraťte se do Grand Theft Auto V.,, připojený na internet normálně jsem. Nechápu..

Omlouváme se, společenský klub má v současné době technické potíže a služby online byly dočasně zakázány. Ještě mi to píše toto, ale trvá to už 3 dny a moc tomu nevěřím. Spíše je chyba někde u mě. Děkuji za odpovědi