Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsem divný?

:-)
Jsem divný?
Je normální že když hraji nějakou hru a připojím se na server kde je administrátor který má aktivni nesmrtelnost/nezranitelost tak že to ve mně vyvolává pocit beznaděje vím že jde jen o PC hru ale kvůli tomu sem přestal téměř hrát na komunitních serverech.
Změna kategorie, původně: PC hry (Prasak)

Mě stresuje, že se do popředí dostávají nudné multiplayerové hry. Dříve když jsem hrál novou hru online, tak jsem na to byl hrdý, dnes když vidím co se hraje za hry, tak mi to připadá trapné. Dříve jsem se chlubil že hraji Far cry 1, Call of duty 2, Generals Zero Hour, Need for speed Carbon. Dnes bych se teda nechlubil, že hraji Fortnite, Shakes and Fidget, Dota 2, Wow.

Jak jsem řekl už v mém tématu... souhlas... ale ono ani nejde o to že jsou nudný xD ono jde o to že se hrajou třeba půl roku a pak to chcípne xD rok 2019 a dneska na cod2 plný servery... koukni na nějaké z novějších codek... neštěkne po nich ani pes :D nedávno jsem zkoušel cod ghosts... kolik mi to tam psalo v multiplayeru online lidí? necelých 100? LOL Oldschool for ever