Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Minecraft zabugovaný zvuk?

Čau po dlouhé době jsem si řekl, že zahraju Minecraft a rovnou módovanej. Konkrétně čarovný minecraft od Gejmra a zjistil jsem, že tam nefungují zvuky jakoby z normálního mince (klasické kopání a tak) ale jen slyším zvuky z těch přidaných módů. Nevíte čím by to mohlo být? Nejspíš je to chyba v samotném modpacku a nic stím asi nenadělám.

Jinak, nikdy by mě nebavilo hrát nějaký nalinkovaný modpack. Instalace Minecraftu, Optifine, Liteloader, Forge.. to je základ, pak si postupně přidám, co bych chtěl. V prvé řadě texturepack, pak vlastní úpravy. Naprosto mě ale nezajímá multi, to bych se asi musel přizpůsobit serverům...