Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak prodat klíč na g2a

Zdravím, k počítači sem dostal stupidní hru, nevím co s ní tak sem se rozhodl ji prodat na webuhttps://www.g2a.com což je obchod s počítačovými hry, jenže vůbec nevím jak se tam taková hra prodává co všechno potřebuji vyplnit a ani nevím jestli je nutné aby mi bylo 18.. dik za tipy Jirka

O stupidní hru očekáváš zájem? Prostě ji někomu dej, třeba mu uděláš radost (není-li hra vázána na hardware).
Pro zajímavost, o jakou hru se jedná?

To tom serveru snad mají nějaká pravidla, pokyny, co a jak. Hledat to nebudu, nenakupoval bych tam.