Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Far Cry 5 - nákup helikoptér

Jak je to s nákupem helikoptér a jejich případnou úpravou ve hře? Stojí hodně peněz, ale hodila by se..

Netuším ale, co se stane, když ji někde ztratím, když se mi rozbije. Je nenávratně v čudu a pokud chci zase helikoptéru, musím ji kupovat znova? Nebo se mi nějak na zavolání někde přistaví (obdoba Black Marketu v Just Cause)? Je sice logické ji kupovat znova, ale vydělat si ve hře 7000 je na hodně dlouho, to bych se na takový nákup vykašlal..

Dík za info.

Řešení:

Ak si kúpiš auto motorku loď helikoptéru tak ty to všetko zostane nemusíš nič kupovať odznova ak sa ti zničí tak pôjdeš do obchodu kde sa predávajú helikoptéry či auta vyberieš si dáš Enter a máš.

Díky.

Mezitím jsem se (poprvé) do toho obchodu podíval a opravdu, je tam i ozbrojená heli z nějaké mise. Teď bude vše jednodušší, hned jsem udělal dvě "konvojové" mise (likvidace člunů a helikoptér). Také likvidace nemovitostí těch pomatenců je ze vzduchu hodně jednoduchá.