Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno The Sims 3 - problém s cheatmi

Zdravím, kúpil som si na Steam hru The sims 3, a keď som ju zapol, skúsil som či idú cheaty. Nejako mi nefungujú. Neviete čo mám robiť? Nejde mi ani jeden cheat. Normálne si otvorím to okno, kde sa zadávajú cheaty (SHIFT + CTRL + C) a do okna napíšem napr. testingcheatsenabled true, nič sa nedeje, tak som na miesto true skúsil dať on, a tiež nič. A takto mi nefunguje žiadny cheat. Nejaké rady?

A ty si myslíš že som už totálny idiot? Veď toto mi je jasné, že musím urobiť! A aj som tak urobil hneď na začiatku. Ale jednoducho nič nefunguje chápeš? Skúsil som už hocičo, ale nič nefunguje! Všelijak som to písal, menil som veľké malé písmená, nič nefunguje. Keď stlačím CTRL + SHIFT + C, otvorí sa mi len také okno, čo pripomína chatovacie okno. Neotvorí sa mi taká kolonka úplne hore, ale otvorí sa mi také okno v pravom hornom rohu. Skúsil som už naozaj všeličo, a nič nefunguje. Na nete som aj hľadal či niekto nemá podobný problém, ale nikto s týmto problém nemá. Takže som jediný.

..Mám taký pocit, že cheaty z the sims 3 odstránily. Keďže mi nič nefunguje...