Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na moji hru

Udělal sem si hru (jednoduchá 2D arkáda) vím asi to nikdo chtít moc hrát nebude ale začátek je vždycky nejtěžši chtěl sem to dát na Steam ale nevím za kolik by to někdo koupil přemýšlel sem o 25 centech, je to v pohodě cena nebo zlevnit?:-)

loading...

Tipuji ze ti bude neco okolo 12 let ?
Tipuji ze pod zadne "jednoclenne" studio nepatris, tak jak budes publikovat ? Jsi vubec plnolety ?
Tipuji ze nemas ani vytvoreny zadny business plan k predlozeni ? Hra je vytvorena na jakém podladu ? Kupovany licencni softwtér ? Kolik % si prestavujes ze zaplatis steamu ? Jsi schopony hre podlozit nejaky technicky support ?

Na "hrc prc trala" hrach se dnes vydelava spise na platformach jako Google Play, hra se nabizi zdarma a vydelavas bud na reklamach nabo na numerickykém prodeji polozek ve hre.
* Jinak hra to dobra asi nebude a moc prace ti nedala kdyz si to cenis na nakych usoplenych 25centu..

Zjistil sis vůbec podmínky, za jakých lze hry "dát na Steam"? A zadarmo to opravdu není.
A toho hnoje co na Steamu je (tím nemyslím tvou hru, tu neznám!), tím může třeba IndieGala dlaždit; týdně nabízí v různých balíčcích desítky kusů takového odpadu s mizivou odezvou. Některé nic-moc hry dříve alespoň kupovali fanatici kvůli kartičkám a achievementům, Steam dnes tohle u nových her z mizernými prodeji nedovolí, takže je nikdo nekupuje...