Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ETS 2

caute,

preinstaloval som Win. ((kupa noveho SSD) a po naistalovani Steam som sa prihlasil na stary ucet, kde mam aj ETS 2 a ked som si to chcel zahrat, tak mi to len vyhodi, ze Vytvorit novy ucet. A popritom mi ukazuje na Steamku, ze tam mam odohranych 50 hodin. Nevie niekto ako sa mam pripojit na ten stary ucet?

vopred dik

Podle toho co píšeš, tak hra se ti neukládala do cloudu ale do PC, přeinstalací Win, sis savy smazal. Hru co píšeš neznám, nemám, nevím jestli tam je možnost ukládání do cloudu nebo přímo do PC. Píšu ti to obecně.

Cca měsíc už má cloud, ale jde povolit pouze u nové hry. Jinak save klasika do documents, preinstalaci pryč. Je potřeba založit účet nový. Jestli myslíš už ve hře přihlášení k World of trucks, tak buď si vzpomenout na přihlašovací údaje, nebo kontaktovat podporu. Myslím, že vytvořit k jedné kopii hry, více účtu wot nepůjde.