Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:GO zobrazenie poskodenia

Videl som to na zopar videach, ze si hraci vedeli cez konzolu pozriet ake poskodenie udelili hracom, co je celkom zaujimavy udaj pri prestrelkach, ked castokrat netusim kolko dmg som spravil konkretnemu hracovi. Nieco som uz cital, ale nechcem znovuobjavovat koleso, takze ako o spravit co najjednoduchsie?
Este lepsie by bolo keby sa udaje zobrazovali priamo na obrazovke bez nutnosti otvarat konzolu.

Mna udivuje ta komunita na prime. Mal som 7 dnovy ban. dalsie 3 vyhodenia, 2 opravnene, hral som slabo, tretie som nechapal.
Odohram 3 hry, nehram dobre, ale som len par bodov za zvyskom timu, koncim 3-5 z teamu. Hram tretiu hru, tentoraz s CR hracmi a po tretom kole, ked mame 1:0:2 skore 4 z teamu a piaty ma 0:0:2 ma na zaciatku kola vyhodia? Wtf?
Decka nestastne toto za mojich mladych cias v case CS 1.3 nebyvalo...tam sa hrat dalo kedykolvek a s kymkolvek. Problem je asi v tom, ze v tom case decka pristup na internet nemali;o(.
V kazdom pripade mam dalsi 7 dnovy ban za dalsie vyhodenie, takze zase cas na oddych;o).