Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Metro Exodus FPS Drop HDD

Zdravím stiahol som Metro Exodus a mám velký problem s FPS drop ( skor su to také lagy) a sposobuje mi to HDD Disk vedeli by ste mi poradiť ako by som to mohol opraviť dočital som sa že to ma niečo aj s RAM a prehodenia suborov z HDD na SSD ( SSD mám) diky moc
Pc Configuration:
Gtx 1070 msi aero oc 8gb grafika
8gb ram
i7 7700 3.6ghz procák
Asrock b150m pro4 zakladná doska

a neni to len Metro je to viacero hier GTA5,alebo Battlefield 1 hej hram a zrazu mi ukaže velke % využitie HDD a bum je tam drop nerozumim tomu. dik za každu radu

Posielam prílohu po vypnutí Metra Exodus

Nazdar
- Podivej se do "spravce uloh", ktera sluzba ti ten [HDD] vytezuje.
- Takle to muze byt cokoliv, zpravdila Antivirus nebo tak jak neco jiného, bylo by to jen hadani.
* Kdyby to byl disk, tak bych preinstaloval ovladac ATAPI pro Sata_AHCI ve spravci zarizeni.

TiP ~ Doporucil bych ti zastavit "Superfetch". Muzes pouzit prikaz (jako spravce) pres consoli "CMD"

net.exe stop superfetch

- A provést "check_disk" (kontrola chyb na disku HDD) :

chkdsk.exe /f /r

- Pres Steam asi nehrajes, ale mnohdy pri neschodech pomuze vysypani "Steam_cache" :

steam://flushconfig

Sťahoval som to z legalizovaných stránok overených hlavne nesťahujem každu jednu vec čo mi pride pod ruky a ta hra nemá v sebe zlý crack
A po druhé robilo by to iba pri crack hrach ale taky GTA5, BF1 mam kupene a robi to aj tam stym HDD ešte predtým než som stiahnul cracknutu hru takže tym to nebude :/

Sťahoval som to z legalizovaných stránok overených... ta hra nemá v sebe zlý crack

:-D:-D:-D
Tohle je dobrej joke :)

Je mi jedno, jak to máš, jestli tu píšeš pravdu nebo si tu vymýšlíš. Ale spíše předpokládám, že warezem máš PC prolezlý durch und durch, takže kdoví jak dlouho ti v počítači samostatně hospodaří kdovíjaké addony.

Radu bych ale měl. Zasviněný systém komplet přeinstalovat a warez na něj netahat. Třeba problémy jako zázrakem zmizí. Ale také může být disk na odchodu. Jeho stav zjistíš z hodnot S.M.A.R.T. nebo z testovací utility výrobce disku. A může to být i něčím jiným, to nejde vyloučit.