Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cod 2 mp nelze spustit. Single ano. Koupeno na STEAM.

Ahoj. Když spustím Cod 2 MP, tak mi to vyhodí hlášku, že program přestal pracovat. Mám Win 7 home - 64bit. Někdy dávno jsem to řešil a musel jsem povolit směšovač pro záznam, ale už nevím kde. Singleplayer jde normálně a tak vím že to je tímto. Mám to staženo a zakoupeno přes STEAM. Jen nevím, kde povolit ten směšovač. Díky moc.

Kdyby to někdo hledal. Stačí nainstalovat ovladače zvukovky a poté dát dole v pravé straně pravé tlačítko na reproduktor kde se ovládá hlasitost a tam dát: zařízení pro záznam.
Když máte nainstalovaný ovladače pro zvukovku, ukáže se to tam a tam v tom směšovači dáte pravé tlačítko myší a povolit.