Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání hry KAM Remake

Zdravím, nainstaloval jsem si hru Knight and Merchants Remake. Když ji spustím, tak se hrozně seká.. Na něco kliknu v menu a trvá 2 sekundy, než se to otevře. Kdežto, když spustím čisté Knight and Merchants, tak vše jede vpohodě, bez sekání. Mám to na starším noťasu, na kterém je Windows 10. Nevíte, čím to může být ? Předem díky :)
Hardware:
Ram 4gb
Intel HD graphics
Intel Celeron CPU 1005M 1,90GHz

ZTen notas má i dedikovanou grafiku ? Je možné že onehdy hra jela práve na dedikované a nyní jede na integrované. To lze zjistit a případně nastavit v ovládacím panelu dedikované grafiky. A tím souvisí zda máte nainstalované správné ovladače.

Další možnost je zahnojený systém. Vtom případě projet pc antivirem + antimalware programem. Zde se hodně doporučuje MBAM.

Třetí možnost že se ntb zahříváa tak se automaticky podtaktuje aby se neupekl, může být zanesený prachem.