Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám tým na csgo Gold nova 1 - nova master

Zdar hledám tým na hraní csgo už mě to neba pořád prohrávat kvůli rusákům, trollům a jiným bytostem bez mozku.Byl by tu někdo takový kdo třeba shání ještě jednoho člověka ? Byl jsem MG1 ale dropl jsem kvůli neustálým prohrám až na gold 1 ted jsem se nějakým zázrakem dostal na gold3 ale už zase všechno prohrávám.Mám na csku 220 hodin ale díky zkušenostem 8 let s hraním cs 1.6 nejsem až tak marnej.Přál bych si aby to byl tým min 16+ a všichni mikrofony a team speak. Prime je samozřejmostí nebudu hrát s cheatery. Dík

Vem si ze je stejna sance ze ty idioty dostane enemy team a muze jich dostat 5. Tvuj tym muze dostat jen 4 dementy (pocitam ze nejsi dement) takze statisticky jsi na tom dobre.

Tohle je klasicka vymluva goldaku co si mysli ze maji na neco vice.

Já nevím proč ale připadám si jak kdybych hrál vždycky proti globálům ... jo já to chápu jsem lama ještě ale o co předvádí enemy team vždycky oproti mým spoluhráčům je dost znatelný rozdíl... nejradši bych ti poslal nějaké dema abys viděl jak to vypadá.. enemy team... naprostý fetky z týhle hry no lifeři a totální try hardeři... vědí všechno aim na jedničku totálně nás vždycky rozsekají... můj tým ? Jsme rádi když položíme bombu.. absolutně neposlouchají chodí kam chtějí no... jako nvm... ale jak mile když zapnu match making a ve hře jako první slyším ruski jetzt ? Tak je to jasné GG... a pokaždé to tak i bylo...

No to je taky dost pravděpodobný... jenže já nechápu proč třeba já někdy nehraju s cheaterem... vždycky ho mám proti sobě... že by vyloženě fakt někdy někdo z mého týmu nabíhal do přestřelky s deaglem a dával hlavy a ace každé páté kolo tak to se mi nestalo... proti nám pořád... ta hra mě nemá ráda :-D

Csko son hrával od 1.3 az po 1.5. Po rokoch som začal s cs:go...a je to to isté, mozno viac cheaterov, nemám este prime, takze netuším, ci tam to bude lepšie.
Na zaciatok som bol gold 2, spadol som aj na silvera uz.
Mam odohrane cez 100h.
Dnes z 3 zapasov som chytil 2x deti. Nepočuvali, píšem all to b a idem tam sam a pod. Prehrali sme oba zápasy, hoci som bol najlepší z teamu s aktívnym skore. Tretí zápas som chytil do teamu cheatera s kámošom, takze sa nedal kikcnut.l
3 zapasy, 3x pokazený dojem z hry. Inak na wingmanovi mam gold 4 a to som skor vsetky zapasy odohral s Kurtom, ktory mi az tak nepomohol☺.
Si asi ešte mladý, ked ta trapi rank, ja hrám pre radosť.