Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Free to play Steam hry obsahující češtinu

Ahoj, sháním pro kamarádku hry na Steamu, které jsou zdarma a obsahují českou lokalizaci (dabing nemusí být). Co se žánru týče, teprve s hrami začíná, hráli jsme Left4Dead a Minecraft.

Pokud doporučíte cokoliv, co by děvčata (věk 20 let) mohlo bavit, budu rád za každou dobrou radu.

Zatím děkuju vsem, ono to nakonec bude složitější.

Teď hraje Hearthstone a Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands.

Takže u jednodušší hry angličtina vadit nebude, u ostatních, pokud bude k dispozici čeština k doinstalování do Steam/gog/origin verze hry, není problém.

To samé cena, nemusí být vyloženě zadarmo.

Takže trochu prehodnotim svůj dotaz: Pokud narazíte na nějakou dobrou hru, co hraje vaše drahá polovicka a baví ji to, hra bude třeba v akci nebo celkové už po letech levná, budu rád za tipy.

Samozřejmě nechci po vás, abyste za mě hledali a dělali "mou práci". Jen chci pozadat, když na něco dobrého narazíte, abyste se podělili :)

Třeba to bude dobrá změna oproti RX spamu v této části poradny, už se těším na článek o tom, jak mu nejde Solitaire ?

Proč sem taháš redmarxe ? Tak mu hry prostě nejdou. Psal že je dlouho nehrál tak z toho vyšel. Tobě to nepřijde už to máš naučený ovladání her, ale když vezmu známou tak ta potřebuje na ovládání wsad všech deset prstů a dotoho se 2x otočí a neví kde je a kam má jít. Prostě to nehraje aktivně a dá se říct ani občasně.

Samožřejmě by tu nemusel neustále zakládat na každou hru téma jak ta a ta hra je těžka a nehratelná.