Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vše o hře Far Cry 3 - Blood Dragon

Já mám tedy dohráno, respektive vše splněno a mohu jen tak bloumat po té planetě a případně likvidovat draky.

Když jsem to hrál, dost mě rozčilovalo "vylepšení" obrazu o jakési, jakoby počítačové "scan lines". Jako polo-cyborg či co vlastně, má hráč trochu jiný zrak. Dnes jsem víceméně náhodou narazil na thread, kde hráči na tohle nadávali - a objevili způsob, jak tyhle vertikální linie z obrazu odstranit.

Tady je návod: https://www.dsogaming.com/news/here-is-how-you-can-edit-splinter-cell-blacklists-fov-remove-scanlines-from-far-cry-3-blood-dragon/

Případně soubory ke stažení/výměně: https://pcgamingwiki.com/wiki/Far_Cry_3_-_Blood_Dragon#Disable_scan_lines

Rozdíl je do očí bijící!

Pořád se držím svého 12 let starého Eiza :)

Preferuji obraz co nejvíce čtvercový, nudle opravdu nemusím. Bohužel, 1920*1920 (což bych bral všemi deseti) jsou hodně předražené a zároveň odhaduji podporu ve hrách blížící se nule.

Až mi doslouží, půjdu asi do 1920*1200 (asi opět Eizo, 60Hz).