Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padanie FPS po 10-ich minútach

Ahojte,

Mám notebook Asus x555L. Na hrách ako napríklad cs:go alebo LOL hrám 10 min cca a začnú mi padať fps cpu a gpu sa mi neprehrievajú. Fps padá takým spôsobom že ide 60 potom skocí na 2 potom zas 60 atď... do tých 10 minút možno aj menej. hry idú pohode drzí pekne FPS všetko pohode. Po čase to začne blbnúť len. Neviete mi poradiť ako odstrániť problém alebo že ako ďalej postupovať?

Za odpoveďe vopred Ďakujem.

Napadá mě:

NB se nepřehřívá, protože při vyšší zátěži se před přehřátím sám (výrazně) podtaktuje. V tom okamžiku pochopitelně "výkon" hry klesá.

Tvrdím (na rozdíl od prodejců), že NB není na hry. Ani "herní NB" za 30 tisíc není na hry. A ten tvůj kousek navíc není "herní" (z pohledu roku 2019) ani náhodou.