Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins creed odyssey?

Jaká je pro vás lepší hra assassins creed origins,nebo assassins creed odyssey.Origins jsem dojel do konce.Pořád ji hraji vedleší úkoly.Koupil jsem ji o polovičku levněji assassins creed odyssey.Ještě jsem ji vůbec nerozbalil.Mám si to zahrát?

Jak bylo řečeno, pokud tě bavil Origins, Odyssey bude ještě lepší - je vychytanější.
Já začal na Odyssey, asi po 4 hodinách mě to absolutně bavit přestalo tak ani nemám chuť do Origins. Na začátku jsem měl strašnou chuť do hry a postupně to upadalo až to upadlo úplně....