Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The Witcher Enhanced Edition

Zdravím mám MSI Leopard GP62 2QD

Grafická karta NVidia GT940M
Procesor I5 2.90ghz
Ram 8gb

Zdravím po dlouhé době jsem si chtěl opět zahrát Witcher 1 ze steamu. Jenže když přeskočím ukázky tak mám šílené FPS dropy (40 a najednou bum 22) obraz se trhá protože nemám zapnutý antialiasing (je šedý a nejde naforcovat přes ovladač nvidia). Takhle jak to je tak je to absolutně nehratelné. Ano vím že to je špatně optimalizovaná hra atd ale je něco co mohu udělat?

Hraji na 1920x1080 a změna kvality grafiky nepomáhá.

Ovladače jsem měl od výrobce a při instalaci NFS PB mi hodil PC hlášku že mám ovladače zastaralé. Stáhnul jsem tedy nový (ze stránky výrobce karty) a i s ním to takhle blbne. To trhání obrazu vypadá jako když vypnu vsync a hraji bez toho takové sekání a trhání obrazu nebo jak to nazvat.

Rozumím jak to myslíte ale podle výrobce bych měl mít ovladač 353.54 nvidia. Jenže spousta her mi potom napíše že fungují s novýma ovladačema. A ted mi žádné hry krom těch starších nedělají podobné chyby. NFS PB mi tohle trhání dělalo ale vyřešil to v sync. Tak si říkám jestli to není něco podobného.

EDIT: https://cz.msi.com/Laptop/support/GP62-2QD-Leopard#down-driver&Win10%2064

Stáhnul jsem tedy nový (ze stránky výrobce karty) a i s ním to takhle blbne

takže jsi naistaloval drivery ze stránek výrobce ntbku a pak si je přeinstaloval driverama ze stránek nvdie ?

Ty tam nemáš 2 grafické karty jako to je u stolních pc. U ntbků to funguje tak,l že tam je intel grafika a pak nvdie to je jen grafický čip který "posiluje" výkon intel grafiky. Intel grafika sama o sobě fungovat bude nvdie ne.

Přeinstaloval jsem jen ovladač pro grafický procesor nvidia novým ovladačem ze stránky nvidie. Páč mi některé programy psaly že je zastaralý. A na stránkách výrobce NTB je právě ten starý a novější tam nevidím. Ovladač intelu zůstal tak jak je.

Hra neběžela nebyla to informace ale přímo Error. Ale to je jedno bez toho bych se obešel ale ten witcher mě opravdu rozčiluje. Když koukám do zdi a vrtím obrazovkou do 180° tak to jede v pořádku ale když koukám do prostoru tak mám seky jako by nebyl zapnutý vsync. Nechápu co má witcher za problém. Nepomohl by nějaký optimalizační software?