Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of Duty United offensive SERVER

Zdar.
Po nainstalování COD UO jsme chtěli založit server a hrát přes internet.

Za pomocí RADMIN VPN (něco jako Hamachi) jsme si udělali virtuální síť.

Z mého PC jde server založit a hrát ale druhý se ke mě nepřipojí i když mě vidí, dlouho, teda do nekonečna to ověřuje CD KLíč

Já když se chci připojit k němu tak se mi neukáže vůbec.

Prosím zda má někdo návod jak správně nastavit server a multiplayer. Jde mi o "připojení" "dedikovanost" "čistotu" "Punkbuster" co tam patří.

Měl bych pár tipů co to může být, jen kdyby jste mi je nekdo potvrdil nebo vyvrátil.

1/ zle nastavený firewall na jednom PC.
2/špatný punkbuster
3/špatně nastavená hra(multiplyaer a server)

OS win 8 a win 10

Dík za radu.

P.S. Při zkoušce propojení kabelem LAN hra server vytvoří a hráči se spojí.

Zdar borče,

hraju s jedním kámošem taky UO, pokud byste se chtěli přidat napiš mi na email: pata.soukup@seznam.cz

Momentálně chci rozjet CZ/SK server a obnovit komunitu, protože COD UO se pořád hraje.

že by som oprasil staru originalku? tiez by som zahral :D kazdopadne k dotazu vyssie, obaja musite mat originalne hry s originalnym cd keyom, potom by to overovanie nemalo trvat do nekonecna. podobne to mal pred rokmi kamarat, mal neoriginalnu hru a presne toto mu robilo aj na cod 1 aj na cod uo.