Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CS:GO - Hra se přestala spouštět

Zdravím, .. rád bych se zeptal, zda někdo nebude vědět co s tím..

Na steamu mám koupenou hru Counter-Strike: Global Offensive.. Ještě před týdnem hra normálně fungovala.. Po posledním updatu hry, ale hra nechce naskočit.. Žádná chybová hláška, nic, .. v procesech csgo.exe běží, ale bere si jen 43.3 - 43.6MB RAM.. To je vše co to dělá..

Zkoušel jsem googlovat, .. stejný problém se objevil u mnoha lidí v posledních X letech mockrát, .. fixy, na které jsem narazil jsem taktéž zkusil, ale nepomohlo nic..

Co jsem zkoušel?
• Sestava v mém podpisu, ..
• Windows 10 64b Home (origo) - před 2 měsíci čistá instalace
• Ostatní Valve hry fungují (zkoušen třeba Portal 2)
• Jiné hry přes steam fungují taktéž
• Zkoušel jsem verifikovat soubory hry přímo přes steam - NEPOMOHLO
• Hru jsem odinstaloval a smazal i celou složku, která po odinstalování zbyla, nová instalace - NEPOMOHLO
• Zkusil jsem nainstalovat nové ovladače GPU - NEPOMOHLO
• Smazal jsem všechny MS Visual C++ Redisty (jak 32b, tak 64b) a nainstaloval je znovu skrze link od MS - NEPOMOHLO
• Nainstaloval jsem DirectX, který se dodává přímo se hrou - NEPOMOHLO
• Antivirus je jen defaultní MS Defender ve Win10
• Nepoužívám žádné boostovače, opravovače (ala Ccleaner, apod..)

Nenapadá někoho co s tím? Znovu instalovat OS se mi opravdu nechce :-/ .. Hra fungovala, .. poslední patch měl jen pár MB (asi 6.9).. bezprostředně po něm jsem hru nezkoušel, to až včera večer a nic.

Děkuji za případnou pomoc:)

Řešení:

Zkusil jsem, to nefungovalo.. Každopádně jsem na to šel jinou formou a příčinu objevil..

Vypínal jsem různé procesy a zjistil, že po vypnutí procesu NahimicSvc32 hra normálně naběhne.. Po prozkoumání usuzuji, že se jedná o proces k Sonic Studio 3, které má mít má deska jako nějaký SW k zvukovce, bez nějž zvuk stojí absolutně za pi*u..

V pozadí běží ještě NahimicService a NahimicSvc64 a hra funguje, tudíž problém dělá NahimicSvc32.. Zvuk se zdá být nezměněn.. Žádné chybové hlášky nebo problémy nevidím, takže asi jen proces zakážu.

Zkusil jsem, to nefungovalo.. Každopádně jsem na to šel jinou formou a příčinu objevil..

Vypínal jsem různé procesy a zjistil, že po vypnutí procesu NahimicSvc32 hra normálně naběhne.. Po prozkoumání usuzuji, že se jedná o proces k Sonic Studio 3, které má mít má deska jako nějaký SW k zvukovce, bez nějž zvuk stojí absolutně za pi*u..

V pozadí běží ještě NahimicService a NahimicSvc64 a hra funguje, tudíž problém dělá NahimicSvc32.. Zvuk se zdá být nezměněn.. Žádné chybové hlášky nebo problémy nevidím, takže asi jen proces zakážu.