Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS: GO - Ukradený účet a ban

Zdravím, řeším problém. Po delší odstávce jsem se chtěl přihlásit na Steam, nešlo to i když jsem si 100% jistý jaké je heslo.Poté jsem si všiml, že můj účet je připojený k nějáké ruskému emailu.Učet jsem dostal zpět, po ověření platební karty. Ovšem poté jsem zjistil že v tu dobu co můj účet někdo používal, jsem dostal Game Ban na CS:GO. Dá se s tím něco dělat?

To je hodně divné, jak onen zloděj ve svém guardu zadal kód, který se generuje ve tvém mobilu.

Nemáš ten mobil napaden malwarem? Třeba nad ním má ten hacker kontrolu (netuším, zda je to možné). Asi na něm máš aktivní internet (data nebo wifi), že? Možnost napadení je jeden z důvodů, proč data v mobilu nechci - hlavně kvůli bankovnictví. Jen čas od času doma zapnu wifi, připojím jej a nechám aktualizovat mapy navigace, případně těch pár aplikací, co v něm mám.

Možnost napadení je jeden z důvodů, proč data v mobilu nechci - hlavně kvůli bankovnictví.

Trochu paranoia ne? :-)

Pri trose smuly napadne hacker nekterou z tech par aplikaci na Google Play a ty si stahnes do mobilu podvrzenou verzi. V podstate jedinny zpusob, ktery je sice taky nepravdepodobny, ale mozny u normalniho tzn. pouceneho uzivatele. Verim, ze zoufaly klikac, ktery klika na vsechno, co mu mobil nabidne, rozhodne nejsi.
I tak ale neni vse ztraceno, protoze bez administratorskeho pristupu funguji jednotlive aplikace na Androidu v sandboxu a teda by se z jine aplikace dostat k datum Steam Guard hacker nemel. To by musel napadnout primo Steam Guard, s cimz se nic nadelat neda, clovek jim musi verit.

Kazdopadne je dobre mit podporovany Android bez znamych der. Ano, vim, ze se to lehko rekne, ale realita je horsi, ale tak to proste je. A stejne te to, ze se pripojujes obcasne na chvili nemuze s jistotou nijak ochranit.

---

Jinak neverim, ze mel Steam Guard a nekdo mu ukradl ucet.