Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cod2 MP nelze spustit-single ano.

Ahoj. Stáhl jsem Cod 2 na steamu. Single jde v poho. Mp ale ne. Pri spusteni Mp mi to vyhodi hlasku, ze program prestal pracovat. Na netu jsem nasel, ze mam povolit nejakej smesovac v ovladacich panelech zvuku, ale nic takoveho jsem nenasel. Diky za pomoc.

Takže jsem si to vyřešil sám, třeba to někdo někdy bude hledat a najde toto jako návod. Nainstaloval jsem aktuálni ovladače Realtek na zvukovku, dal jsem dole na liště ikonku hlasitosti, dal nahrávací zařízení a po instalaci toho ovladače se ukázala možnost směšovače, kde stačí pravým dát povolit a jede to, tak snad to někomu pomůže. Admin může odfajfkovat. Díky.