Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam karty

Zdravím, dneska sem si koupil novou hru hrál 2 hodinky a dostal nějakou kartu, prej ji můžu prodat na trhu, ale proč by to k sakru měl někdo kupovat. Můžu údajně udělat nějaký odznak, co vy a karty prodáváte to? A za kolik?

Hledej v historii, resilo se to tu nekolikrat.

Prej nejakym zpusobem ty karty nebo ty odznaky z nich zvysuji XP na Steamu, coz se pry hodi pro nejake socialni funkce.

Osobne je mi to jedno a veskere karty prodavam. Proc to lidi kupuji netusim, ale jsem rad, ze dostanu z her nejake penize jen tak za nic, respektive za karty. :-)

Prodal jsem tisíce karet. Někdy za 3 centy, někdy za půl eura. Poslední dobou jsou ceny spíše menší, často je člověk rád za těch pár centů..

Prodávám za nízké ceny, abych se toho pokud možno co nejdříve zbavil. Proč to někdo kupuje? Aby si udělal nějaký ten odznak a za to dostal nějaké XP body, vyšší číslo na Steamu. Já o tohle nestojím, raději mám penízky :)