Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Discord nejde v R6S

Zdravím, včera jsem si koupil Rainbow Six Siege. Zatím jsem hru hrál sám a komunikoval přes VoiceChat ve hře. Dneska jsem zašel zahrát s kamarádem. Voláme přes Discord. Když je hra v menu nebo při vybírání agentů, je vše v pohodě, ale jakmile načte hra, tak nám nejde Discord, laguje se, mně kamarád neslyší vůbec a já u něho 1 slovo z celé věty. U jiných her to nedělá. Neměl tu někdo stejný nebo podobný problém a podařilo se mu to vyřešit? Předem informuji, že TS nebo Skype nechceme. Bylo by nejlepší opravit tu chybu s Discordem.
Hru mám na samostatném HDD a systém s Discordem na SSDčku.
Díky předem za všechny rady a Váš čas mi pomoci.

Zdravím, mám úplně stejný problém akorát se snažíme komunikovat přes TS, zkoušeli jsme i Discord ale nepomohlo. Kdyby někdo věděl co s tím prosím o radu (Steam- scentcze, Uplay- ScentCZE. Předem díky za jakoukoliv pomoc.