Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením k účtu uplay

Zdravím, nějakou chvilku jsem nebyl na svém účtě Uplay, a teď jsem si řekl, že bych si zahrál nějakou hru z těch co tam mám, chtěl jsem se přihlásit, to mi nešlo. Tak jsem dal resetovat heslo, napsal jsem email na který to mají poslat a potvrdil, šel jsem na email, a tam mi nebyl poslán žádný odkaz k resetování hesla na Uplay, což je hlavní problém, stačil by mi ten odkaz k resetování hesla abych se dostal na účet. Nevíte co s tím? Nechci přijít o ten účet, mám tam spousty her které jsem většinou kupoval na CD a když byly nové, takže tam nějaká investice je, tak bych se tam rád dostal. Děkuji za případnou pomoc. TomyGT

Zkus to jeste jednou. Jestli email opravdu neprijde, zkus podporu Ubisoftu, odpoved jim trva az tyden, ale urcite to budou resit a pokud vis, jake hry tam mas, kdy jsi byl posledne prihlasen a podobne veci, ktere te pomohou identifikovat, tak to urcite vyresi. Dej pak vedet.