Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluestacks 4, bugy

Kvoli bugom v tel som chcel nahrávať videá cez PC cez emulátor, vybral som si bluestack vo verzii 4, ale našiel som niekoľko bugov, napríklad hry maju príliš veľké rozlíšenia, emulátor samotný mi hodil pc do modrej smrti a dostal som niekoľko chybový hláškach zo systému. Navyše emulátor sa hlási ako zariadenie NOVA, pričom google hlásil, ze si mam v nastaveniech zmenit typ tel, ale v 4 verzii tam žiadnu taký voľbu nemam.
Funguje vam tento emulator korektne, alebo je nieco lepsie na trhu?

Praveze som googlil a toto mi bonzol CML.

level 1
Ryonan74
1 point
·
12 days ago
I'm a little bit late, but this issue is a device incompatibility, if you are in a emulator like nox/bluestacks/etc go to settings and change your mobile phone model I personally use Huawei and it works ok. This resolution scale bug seems to happen in samsung devices.

If you have a tablet or mobile phone well... Wait for a fix i guess :P

Problem je, ze v BS4 sa ziaden typ telefonu natsavit neda. Zaujimave je, ze mam tiez Huawei a hral Lords Mobile mi ide v divnom rozliseni pricom ju mam odzoomovanu (in) na max.

Hm, tak som si to teda naistaloval a nemam ziadny problem Lords Mobile mi v tom ide v pohode, jedine co som zmenil bolo rozlisenie na 1920x1080

Ale ked som si tam hodil CPU-Z aby som zistil ako sa to identifikuje tak sa tam pise ako moj terajsi mobil, co je dost zaujimave...