Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cs:go intel i5

Ahoj. Mam problem v cs:go. Mam intel core i5 a jede mi to na 30fps lockle to nemam...vše mam na minimum a krom configu změny nemam...diky za rady

Intel Core i5-7400, Základní deska ASUS PRIME B250M-K, Paměťová karta Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 2400Mhz CL15, Počitačový zdroj Corsair VS450, Pevný disk WD Blue 1TB, Grafická karta ASUS PHOENIX GeForce GTX 1060 3G