Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FIFA 18

Dobrý den,
před nedávnem jsem si pořídil hru FIFA 18. Začal jsem hrát kariéru za AS Monako a tradičně nakoupil a prodal pár hráčů. Po cca 7 měsících sezóny, přibližně v únoru, se mi ale stala taková prapodivná věc. Chtěl jsem klasicky odehrát ligový match proti Lyonu, ale když jsem dal "hrát zápas" obrazovka zčernala a hra se sama od sebe vypnula. Zkoušel jsem založit novou kariéru zda bude stejný problém, ale nebyl, ani při jednorázové hře. Nechce se mi začínat nová kariéra s obavami, že se mi po pár měsících sezóny stane stejná věc. Prosím o radu, co s touto zapeklitou situací udělat.

Děkuji za odpověď
S přáním krásných Vánoc a klidných svátků
Marek

Kolikrat jsi to zkousel? Ja to hraju chvilku a jednou mi to taky takhle spadlo. Navic nechapu, proc mne hra nedovoli pristup na servery EA, zatim o to nestojim, ale pokud budu chtit jednou dat multak, tak je to predpokladam nutnost.