Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozor na černou barvu!

Stále a stále se nepřestávám divit, čeho jsou někteří v rámci korektnosti schopni.

Naposledy česká Amanita usoudila, že černá barvy hlavního hrdiny může někoho urážet a tak jej změní na oranžového. Nejenže se jedná a přímou propagaci ČSSD, ale nepokryté ponechání třeště (víme, která strana ji má v logu) může vyvolávat další asociace. Podobných (podobně hloupých) "zdůvodnění" se dá vymyslet spousty…

https://www.zing.cz/novinky/96050432/ceske-studio-amanita-design-kvuli-natlaku-zmeni-hlavniho-hrdinu-chuchel-uz-nebude-cerny/
https://www.facebook.com/CHUCHEL/

Domníval jsem se, že podobných kroků se dočkáme jen ze strany zpitomělých "korektorů reality" na západ od nás. Nu co, Amanitě alespoň zatleskají z brusele. No a já si zazálohuji adresář hry a po vynucené korektuře (mám steamáckou verzi) zase černého Chuchla vrátím zpět.

Kdy dojde na černé uhlí, krtka a barvu 000000?

Já jsem zase moc rád, že jsem se narodil jako běloch a hetero. A na rozdíl od té pipiny se cítím fajn, nelituju toho. Jen doufám, že toto vyjádření není v eu trestné, asi to za chvíli raději vymažu.

A jsem i rád, že jsem značnou část života prožil v normálním světě. To už současní školáčci nebudou moci říci.

Já bych třeba jako školák bral, kdybychom měli šatnu na tělocvik společnou s holkama :-D Ale co mě pobavilo a hodně jsem se divil, že to vůbec prošlo, tak v poslední hře South Park při vytváření postavy byl posuvník nazvaný "obtížnost hry" a když jste přidávali obtížnost, tak měla postava tmavší a tmavší pleť :-D