Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde můžu sehnat NFSU2 ?

Ahoj ... Už fakt nevím ... Hledám hledám a nic nevíte kde by se dalo legálně sehnat Need for speed underground 2 ? Jinou závodní hru nechci tahle je prostě jedinečná.Warez beru až jako poslední možnost... Díky

Protoze EA chce prodavat nove dily, na stare ti kaslou, to by si nikdo ty nove nekoupil. Ale souhlas, z uplne starych bylo super NFS3 a uchazejici NFS4 HS a potom z tech uz novejsich prave NFSU a NFSU2 byly super. Osobne nejvys hodnotim dil NFS Shift (da se koupit), ale to jsou klasicke okruhove zavody. Dal uz je to odpad.

Jo, SHIFT je v podstate nepovedeny NFS, ale skvely okruhovy zavody. Pokud nemas rad klasicky zavody, tak te to nemuze oslovit. Ja jim zase davam prednost pred jezdenim v otevrenym svete a tunenim auta. Ale souhlasim, ze Underground (2) byly vyborne hry, protoze oslovili nejen fanousky techto her, ale treba i me nefanouska, ktery jinak podobne hry nehraje.

Řekl bych, že je hloupost majitele práv staré, ale kvalitní hry (NFSU 1/2 či třeba No One Lives Forever 2/1), úmyslně neprodávat. Kdo chce, sežene si je prostě jinak. A jestli vydání brání nějaký černošský rap (tohle mě napadá u NFSU), tak ať prostě muziku zcenzurují, na kvalitě hry to nic neubere.

Ale třeba se to časem změní; taky jsem nevěřil, že někdy znova vyjde System Shock 2. I když, EA…

---
..kdybych přemýšlel, těch nesehnatelných herních pecek by mě asi napadlo více. Pokud ale něco mám, nepátrám, zda to z obchodů zmizelo..