Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fortnite - problémy s dropováním FPS

Dobrý den, mám tu problém. Můj počítač ma tyto kompomenty. Grafická karta: GTX 1050 Ti, procesor: I5-6400 a 8 GB RAM. Při rychlém stavění, anebo když je hodně postavených struktur, tak se mi to začíná sekat a dropovat snímky za sekundu ze 120 na 60. Tudíž se chci zeptat, zdali je to procesorem a potřeboval by koupit nový a popřípadě jaký. Děkuji všem za rady.

Musis a budes si na to muset zvyknout. Vedle na PC poradne tomu rikaji "zasrate prazdniny". :-)

---

Tazateli, mas procesor na 100% vykonu, takze zjevne ti to dropuje minimalne kvuli procesoru. Nainstaluj si treba MSI Afterburner a v nem behem hrani mrkni na grafy vytizeni graficke karty a procesoru. (Vsimej si i hodnot grafu pameti graficke karty a RAM.) Pokud bude oboji na 100%, musis vymenit CPU i GPU za vykonejsi. Proste jakmile bude nekde 100%, smir se s tim, ze to bude dropovat, dokud nebudes mit vykonejsi hardware.

Minimalne behem hrani vypinej antivir.