Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kingdom Come : Deliverance Spustím to?

Ahoj.
Spustím hru Kingdom Come : Deliverance na notebooku HP 15 -g003 nc?

Název produktu
15-g003nc
Produktové číslo
J1R60EA
Mikroprocesor
Čtyřjádrový procesor AMD A8-6410 APU s grafickou kartou Radeon R5 (2 GHz, 2 MB mezipaměti)
Mezipaměť mikroprocesoru
Paměť
Paměť SDRAM 8 GB 1 600 MHz DDR3L (1 x 8 GB)
Paměť max.
Paměťové sloty
1 přístupný pro uživatele
Grafický adaptér
Grafická karta AMD Radeon HD 8570M (2 GB vyhrazené paměti DDR3L)
Pevný disk
Disk SATA 1 TB 5 400 ot./min
Multimediální jednotka
Zapisovací jednotka SuperMulti DVD
Obrazovka
39,6cm (15,6") displej HD (1366 x 768) s podsvícením LED a technologií BrightView
Síťová karta
Integrované rozhraní 10/100 BASE-T Ethernet LAN
Bezdrátové připojení
Kombinované rozhraní 802.11b/g/n (1x1) a Bluetooth 4.0
Zvuk
Duální reproduktory

Já si pochopitelně HW nároky této hry umím najít,to ovšem neznamená že to sebemíň chápu.Prosím o trochu trpělivosti.Mrkne někdo na to?
Díky Jirka.

Záleží od toho ako veľmi si náročný na FPS a rozlíšenie v hre. V tvojom prípade, ak si to chceš zahrať, musia ísť nároky veľmi dole. Ja KCD hrám na Nvidia Geforce 930M (podľa toho čo som našla na nete je moja Nvidia o cca 20% výkonnejšia než tvoj AMD). Na HD rozlíšení dostanem cca 20 FPS, ak si nastavím 800x600 mám bez problémov 30 FPS. Čiže na rozlíšení 800x600 by si podľa mňa mohol dostať nejaké ako tak "hrateľné" FPS (cca 20-25 tipujem). To už je na tebe či sa ti to tak vyplatí hrať alebo nie.

Odporúčam vyskúšať kúpiť priamo na steame, ako ti už niekto hore písal (o chvíľku je vianočný steam sale, tak nebude stáť ani veľa). Môžeš tak riešiť prípadný refund.