Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Impresja, nic šílenějšího by nebylo? ;-)

Dostal jsem na Steamu tuhle logickou hříčku, založenou na barvách a prostoru. Minimalistický design, připomíná Antichamber.
Link: https://store.steampowered.com/app/657530/Impresja/

Mé představy, že to bude jako Antichamber, rychle vzaly za své. Nejdůležitější je že, ten 3D prostor je celý neeuklidovský, nedá se nakreslit (v PC se dá zkonstruovat, protože najednou není vidět na místa, které by v 3d nemohly existovat). Například v místnosti vidím "za ohrádkou" prostor, kam vede odněkud cesta. Vedle ohrádky je východ z místnosti, zabočím tam, kde by měla být ona cesta, ale jsem úplně jinde, zase v té původní místnosti před ohrádkou. Špatně se to popisuje, mrkněte třeba na tohle video (čas cca 1:00-1:20): https://www.youtube.com/watch?v=Tlwdd0YGf74&list=PLoi8XQWRo3pK5UcZmhirJxogqvJlv6all&t=0s&index=2
(francouzsky neumím)

Velmi rychle jsem zakysl :-)
Vlastně skoro na začátku. Nic šílenějšího jsem asi zatím nehrál..
Přemisťuji obrazy, pracuji s otočným sloupem, nikam moc mě to ale nechce pustit, tuším souvislosti mezi rámy a "hlídači" nad vchody, prý existuje vazba mezi obsahem "spojených" obrazů a místy ve hře.. moudrý z toho tedy moc nejsem. Tohle bude velká výzva.

Pořiďte si to někdo, ať můžeme pátrat ve více lidech. Stojí to pakatel.
Redmarxi? ]:)

Ta hra ma nejaky cil?

Da se prepinat ALT-TAB hra a prohlizec? Protoze treba u Splinter Cell to neslo, musel jsem zkouknout celou misi na youtube, zapamatovat si ji a pak ji celou uhrat, coz bylo dost obtizne, ale dal jsem to. Tady se obavam, ze bych musel prepinat kazdych 30 sekund. :-)

A stejne ne, jsem se rozhodl, ze uz budu hrat jen hry se silnym pribehem, po zklamani z Crysis 2 jsem poradne proskrtal wishlist.

Tohle nemám zapotřebí, peníze jsou zpátky doma.

Pikantní je, že i po vrácení peněz hra byla pořád v mé knihovně, s tagem "Předběžné stahování dokončeno" (či tak nějak) a po kliknutí na ni se objevila stránka hry na Steamu. Nicméně, funkční(!) soubory hry (spustitelné pomocí *exe) zůstaly na disku, zmizely až po "Odinstalovat hru".

Hra totiž neobsahuje steamworks DRM... mají to pánové vývojáři ošeéfované blbě ;-)