Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Darksiders II Deathinitive Edition obtížnost

Můžu jen jednoduchou otázku pro ty co hru znají? Jakou jste zvolili obtížnost, střední, nebo apokalyptickou? (o jiných neuvažuji). Jsem dost pokročilý hráč akčních her (především střílečky z pohledu 1 os apod). Tam pokud jsou na výběr 4 obtížnosti volím třetí i když hru hraji napoprvé. Ovšem tohle jistě není střílečka, nemám ani tucha co je hra zač. Nechci si zvolit příliš jednoduchou obtížnost a nudit se, ale ani ne příliš složitou a rozbít si klávesnici protože mě bude každý nepřítel zabíjet. Děkuji za názory

Já osobně jsem hrál hru na střední. Neřekl bych, že je to extrémně těžká hra, ale určitě dokáže potrápit a někteří bossové ti dají opravdu zabrat. Navíc, pokud nejsi hráč Hack and Slash, tak pro tebe bude střední odpovídající.

Navíc si myslím, že to jde ve hře změnit, ale nejsem si na 100% jistý, nezapl jsem to půl roku.

Zatím jsem si ji na medium nastavil, pokud se mi hra líbí a za nějakej rok se k ní vrátím a obtížnost zvýším. Změnit jde, jen to napsalo že to bude počítat nějaky body za tu nižší obtížnost když s během hry zvýší. Nevím jestli se to týká nějakyho levelu, nebo jak je hra dělená, jestli vůbec na nějaky části dělená je. Označení "hack and slash" ani neznám. DmC - Devil May Cry mi s ní příjde nejpodobnější s těch co jsem hrál. Bohužel už vůbec nevím jak byla obtížná a jakou obtížnost jsem si nastavil