Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SimCity nebo Tropico ?

V SimCity sem měl celkem prosperující město s 2000000 obyvatel, nejsem žádnej strategik, ale jelikož SimCity šlo uvažuji o koupi Tropica 6 ale bojím se že to nebudu umět, princip je stejnýy ale obtížnost asi o hodně těžší jelikož jde o vládnutí celému ostrovů a v SimCity jen města, co myslíte jde to i bez hodně dobrého strategického myšlení?

Jak píše kocour, nejlepší je jednoznačně Cities Skylines. Až na poslední hudební DLC to mám komplet, k tomu řadu modifikací z wokrshopu, dá se opravdu vyřádit.

Nedávno to bylo ve velkých slevách, počkej na další koncem listopadu či na Vánoce.