Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Borderlands a co-op

Zdravím,
jelikož je nyní na steamu vcelku tučná sleva na Borderlands 2, začal jsem se kolem toho zabývat.
S kamarády teď hledáme nové co-op hry a předpokládám, že Borderlands 2 je dost dobrá.
Chtěl jsem se ale zeptat ohledně prvního dílu, vyplatí se ho kupovat k Borderlands 2?
Dále by mne zajímalo, jak u obou dvou her funguje co-op resp. dá se singleplayer kampaň projít v co-opu?
Předem děkuji za všechny rychlé odpovědi :-)

tomifaj

Vezmu to od píky - hře Borderlands jsem se dlouho vyhýbal. Z videí to na mě působilo ne moc dobře, smál jsem se té grafice. Ale byla to chyba. Hra je to úžasná, dvojka odstranila pár nedostatků (subjektivně), které měl původní díl, když se člověk ohlédne. V co-opu jsem strávil asi 10 hodin, je to mnohem, mnohem větší zábava, vřele doporučuji. Trojku jsem získal zdarma v rámci kupónu, ale odehrál jsem jen chvilku, moc mě to nebavilo, asi bych potřeboval více času se do toho ponořit.