Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Okradl mě soukromý prodejce

Zdra­vím, kou­pil sem si klíč na hru GTA 5 na g2a za 506 Kč (ostat­ní pro­dej­ci mě­ly za 598 Kč) te­nhle pro­dej­ce měl 91% klad­ných hodn­co­ení ostat­ní 99%, ale 91% je dost pro úspo­ru sko­ro 100 Kč, ale klíč byl již po­u­ži­tý, (chtěl sem ho dát na ste­am a ob­je­vi­lo se "Klíč byl již po­u­žit" ně­jak v tom­to zně­ní už ne­vím, tak ten člo­věk si asi ře­kl že kaž­dý­ho 10 okra­de, a to sem byl zrov­na ja, můžu po­dat trest­ní ozná­me­ní udě­la­jí s tím ně­co? ne­ga­tiv­ních hodn­ce­ní má asi 2168 a klad­ných 24987 ne­ut­rál­ní 774, což zna­me­ná že prů­měr­ně okra­dl (při 500 kč za hru) o 1,5 mi­li­o­nu kč, s tím po­li­cie ně­co dě­lat mu­sí ne? Jak po­dat ta­ko­vé trest­ní ozna­me­ní?

Prečo si gta kupoval práve na g2a u týpka s len 91% hodnotením? Je známe, že sa tam nie vždy dejú legit veci... Pokiaľ ide o cenu, na tomto českom e-shope máš gta V ešte lacnejšie a je to oficiálny shop a distribúcia - https://ultragame.cz/akcni/416-grand-theft-auto-vgta-5.html. Na slovenskej verzii stránky som nakupovala už x-krát za veľmi dobré ceny a úplne bez problémov.

Ostáva ti už len písať na support g2a a dúfať, že to k niečomu bude (nemám so stránkou skúsenosť, nekupujem tam).

A ešte k tomu je gta V práve teraz priamo na steame v zľave za 19.79 eur (513 kč). Vážne sa ti toto oplatilo kvôli 7 ušetreným korunám?