Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gta 5 starter pack a slevy

Ahoj, nikdy sem gta serii nehrál, ale chystám si to koupit.
je tam i Grand Theft Auto V - Criminal Enterprise Starter Pack, kterej přidává zbraně a nemovitosti a peníze. Dá se tohle všechno získat jen pouhým hraním?
2) Kingdom come deliverence je ted ve slevě, myslíte že mám koupit teď nebo na vánoce?
3) Máte tipy na dobré hry (nové v co vyšli v tomto nebo minulém roce), mám rád logické & puzzle jako je portal 2, princliple talos, a 2d plošinovky je je rochard, trine, kingdom rush,...

Kingdom come deliverence je ted ve slevě, myslíte že mám koupit teď nebo na vánoce?

Daval jsem tu onehda zpravicku, ze na GOGu bylo jeste levnejsi. Urcite i na Steamu pujde cena dolu, zalezi kdy to planujes hrat. Treba to daji na vanoce jeste s vetsi slevou a treba az pristi rok, to nikdo nevi.